Aşk Ekmek Hayaller Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Aşk Ekmek Hayaller Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta
Share Button

Aşk Ekmek Hayaller Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

Aşk Ekmek ve Hayaller Her Pazar 20:00 da Show Tv de…

— TÜM DETAYLAR —

AŞK EKMEK HAYALLER

Başrollerini Müjde Ar, Berna Laçin, Burak Hakkı, Furkan Andıç, Sinan Tuzcu nun paylaştığı Aşk Ekmek Hayaller Dizisi 8 Aralık  Pazar 20:00 da Show Tv ekranlarında yayına başlıyor.

Başrol Oyuncuları:

Müjde AR
Berna LAÇİN
Burak HAKKI
Furkan ANDIÇ
Sinan TUZCU
1. Sezon
Yeni Bölüm

2014 yılına hızlı bir giriş yapmak isteyen Show Tv nin yeni diziler üzerine yoğunlaşarak reytingini arttırmaya çalışacak. Web sitesinide yenileyen Show TV ” Show Başlıyor ” sloganıyla da açıkça iddiasını ortaya koyuyor.

Dizinin Konusu :

Güney Kore dizisi olan Bread, Love and Dreams / King of Baking, Kim Tak Goo isimli yapımdan uyarlanan Abdullah Oğuz’un yapımcılığını üstlendiği, Kemal Uzun’un yönetiminde hazırlanan Aşk Ekmek Hayaller Dizisi; Zengin bir adamın, tek hayali bir fırında çalışıp yükselmek olan gayrı meşru çocuğunun, yıllar sonra babası tarafından bulunması ve varis olarak ilan edilmesinin ardından yaşananları ekrana getirmektedir. Aşk Ekmek Hayaller Güney Kore’nin en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden birinden uyarlanmaktadır.

Dizinin 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı :

aşk ekmek hayaller dizisi

aşk ekmek hayaller dizisi

 

 

Share Button
Share This

About the author


Etkinlik, Ne Zaman ? Nerede ? Saat Kaçta ? En Seçkin Mekanlar Nerede? Nasıl Gidilir ?  WhenTAG.com ile bir adım önde ol Hayatı Yakala !

Konser, Sinema, Festival, Maç, Tiyatro, Fuar, Gösteri, Tanıtım, Spor,  Mekan 'lar, ve çok daha fazlası, www.WhenTAG.com da

View all articles by ETKİNLİK AVCISI

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>