Cinayet Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak

Cinayet Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak
Share Button

” Cinayet Dizisi ” Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Başlayacak ?

” CİNAYET “

Gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesini anlatan, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan ın paylaştığı Cinayet Dizisi çok yakında Kanal D ekranlarında başlıyor.

Dizinin Konusu – Fragmanı – Fotoğraflar ve Tüm Detaylar Burada…

Başrol Oyuncuları:

Nurgül YEŞİLÇAY
Engin Altan DÜZYATAN
Uğur POLAT
Şükran OVALI
1. Sezon
Yeni Bölüm

Oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan ın yer aldığı Akbel-Adam Film’in yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı “ Cinayet ”, yakında Kanal D’de başlıyor.

Share Button
Share This

About the author


Etkinlik, Ne Zaman ? Nerede ? Saat Kaçta ? En Seçkin Mekanlar Nerede? Nasıl Gidilir ?  WhenTAG.com ile bir adım önde ol Hayatı Yakala !

Konser, Sinema, Festival, Maç, Tiyatro, Fuar, Gösteri, Tanıtım, Spor,  Mekan 'lar, ve çok daha fazlası, www.WhenTAG.com da

View all articles by ETKİNLİK AVCISI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>